اعتماد شما برای ما قابل احترام است

 

فروشگاه اینترنتی آوینتو با داشتن امتیاز های ذکر شده در ادامه ، خرید اینترنتی مطمئن و آسان را برای شما به صورت بسیار کامل فراهم می نماید.

 

 
  • با توجه به اینکه کلیه کارهای اینترنتی بایستی پروانه کسب فروشگاه های مجازی را دریافت کرده باشند « متاسفانه هنوز تعداد اتحادیه های صنفی در کل کشور کمتر از 200 نفر است » و فروشگاه اینترنتی آوینتو دات کام دارای به پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی است. که با کلیک بر روی عکس زیر می توانید آن را ببینید و استعلام بگیرید.
پروانه کسب فروشگاه های اینترنتی مجازی

 
  • صلاحیت فروشگاه اینترنتی توسط نماد اعتماد الکترونیکی از طرف وزارت صنعت و معدن ، تائید می شود که فروشگاه اینترنتی آوینتو دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره « بالاترین سطح اعتماد » از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد. برای مشاهده و استعلام گواهی نماد اعتماد دو ستاره لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.

نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره 
  • اضافه بر نماد الکترونیکی، فروشگاه اینترنتی آوینتو برای جلب اعتماد کاربران خود ، نماد طلایی ساماندهی از وزارت ارشاد و ساماندهی رسانه های دیجیتال را دارا می باشد. جهت اطمینان خاطر لطفا روی تصویر مرتبط کلیک کنید.
  • برای راحتی و ضمانت پرداخت اینترنتی ؛ آوینتو با بانک ملت و پارسیان قرارداد بسته است و از طریق این بانک ها « ملت و پارسیان » پرداخت اینترنتی را انجام می دهد. بستن قرارداد با بانک ملت و پارسیان به این معنا نیست که شما فقط با کارت این دو بانک قادر به پرداخت هستید ؛ بلکه پرداخت اینترنتی با همه کارت های بانکی امکان پذیر است . جهت اطلاع بیشتر لطفا روی تصویر زیر کلیک کنید.

قرارداد با بانک ملت و پارسیان 
 
 
  • فروشگاه اینترنتی آوینتو در سال 1397 به عنوان کارآفرین برتر استان کردستان معرفی و قدردانی شد.
کارآفرین برتر
 
 
 
 
  • شرکت آوینتو دات کام به عنوان تنها استارتاپ برتر استان و غرب کشور در زمینه تجارت الکترونیک با حضور استاندار کردستان، استاندار خراسان شمالی و رئیس ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کردستان برگزیده؛ معرفی و تقدیر شد.

استارتاپ برتر

 
  • اطلاعات خصوصی کاربران توسط مجوز SSL امنیت انتقال اطلاعات و رمز گذاری تضمین می شود. با کلیک بروی تصویر پایین ، گواهینامه SSL را می توانید پیگیری کنید و اطلاعاتی درمورد راهنمای استفاده آن را مشاهده کنید .

گواهی ssl

 
  • فروشگاه اینترنتی آوینتو به مشتری های خود امکان عوض کردن یا برگشت محصول تا 7 روز را مطابق شرایط ذکر شده می دهد . همچنین با خریداری هر محصول می توانید از خدمات و سرویس های خاص از جمله پرداخت در محل، تضمین کمترین قیمت، ارسال سریع و گارانتی اصالت کالا برخوردار شده و خرید اینترنتی مطمئنی را تجربه کنید .
 
 
 
 
 

 

تضمین سلامت کالا
برای مشاهده کلیک کنید
تخفیفات و بن های خرید
برای مشاهده کلیک کنید
شرایط گارانتی
برای مشاهده کلیک کنید